Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[14:25 26.04.13]    Обленерго передало СТЕК в управління іншій компанії

Сьогодні, 26 квітня, у Івано-Франківську відбулася спільна прес-конференція керівництва ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та Концерну «Комунальні системи України». Приводом стали зміни, що чекають на СТЕК у 2013 – 2014 роках, та завершення компанією опалювального сезону.

На прес-конференції стало відомо, що енергокомпанія підписала угоду про передачу в управління ТОВ «СТЕК» Концерну «КСУ» терміном на один рік.
Зазначимо, що Концерн «Комунальні системи України» – це українська компанія, яка надає централізовані технічні, фінансові, організаційні та адміністративні рішення у сфері управління об'єктами ЖКГ і забезпечує їх ефективне функціонування. «КСУ» спеціалізується на залученні інвестицій, технологічному та енергетичному аудиті та консалтингу, впровадженні професійного управління, сучасних адміністративних і технологічних рішень, розвитку і впровадженні ресурсозберігаючих технологій. Серед найуспішніших проектів «КСУ» – ефективне управління теплопостачальними компаніями у м. Сміла, Токмак та Шепетівка.
«Вирішуючи труднощі, що супроводжували минулий опалювальний сезон, ми дійшли до висновку, що кожен має займатися своєю справою – енергетики мають займатися енергетикою, теплом – тепловики, а управлінням – управлінці, - зазначив голова наглядової ради «СТЕК» Микола Чернявський. – Тому нами було прийняте рішення звернутися до фахівців у цій сфері і після ретельного аналізу, ми зупинили свій вибір на концерні «Комунальні системи України». Він має неабиякий досвід в управлінні аналогічними підприємствами на теренах нашої держави. Визначивши «КСУ» управляючою компанією, ми ставимо перед його менеджментом ряд конкретних завдань. Це і дотримання показників рівня дебіторської заборгованості, розрахунків споживачів теплової енергії, втрат при транспортуванні мережами, втрат при виробництві, визначення механізмів фінансування заходів по реконструкції, модернізації обладнання котельні, заміни магістральних теплових мереж. Також ми очікуємо на ефективну та ретельну підготовку до опалювального сезону 2013-2014 року».
Нагадаємо, що ТОВ «СТЕК» забезпечує теплом та гарячою водою майже третину мешканців м. Івано-Франківська. Її споживачами на даний час є більше 10 тисяч побутових та 180 юридичних споживачів. Компанія експлуатує котельню, що знаходиться на вулиці Індустріальній.
«Опалювальний сезон, який ми провели, був далеко не найлегшим, - розповів директор ТОВ «Станіславська енергетична компанія» Анатолій Максименко. – Головною нашою проблемою стала зношеність мереж, яка на нині складає близько 70%. Через різкі перепади температур ми мали декілька великих аварій, які втім, успішно ліквідували у стислі терміни».
Зараз усі виробничі потужності теплопостачального підприємства зупинені, мережі готують до гідравлічних випробувань, проводиться їх першочергова діагностика. По завершенні цих робіт буде виділено проблемні ділянки та визначено план заходів необхідних для ефективної підготовки до наступного опалювального сезону 2013-2014 років.Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017