Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[9:50 11.06.13]    СТЕК вручила подарунки переможцям розіграшу

Працівники «Станіславської теплоенергетичної компанії» вручили подарунки усім переможцям розіграшу призів, який компанія провела 4 червня у прямому ефірі ТРК «3 студія».

Нагадаємо, учасниками розіграшу стали 906 кращих споживачів СТЕК, які мають укладені договори з компанією, не мають заборгованості і регулярно сплачують за тепло.
Фени, сушки для фруктів та овочів, електрочайники, порохотяг, блендер та головний приз – плазмовий телевізор відтепер радуватимуть нових власників.
Як зазначали у теплокомпанії, так підприємство вирішило відзначити свої максимально лояльних клієнтів і мотивувати інших споживачів слідувати їхньому прикладу.
«Ми вирішили особисто розвезти і вручити подарунки кожному переможцю, - зазначив директор СТЕК Анатолій Максименко, - люди не вірили, що таке буває, тільки за те, що ти справно сплачуєш за послуги, ти можеш отримати такий приємний подарунок. Нам дуже приємно, що у наших споживачів від акції залишилися тільки найприємніші враження».
СТЕК планує і в майбутньому проводити аналогічні розіграші, тепловики сподіваються, що кількість учасників таких акцій з часом стане більшою.Останні новини

[9:00 19.03.18]    Спеціалісти ТОВ «СТЕК» нагороджені Почесними грамотами Івано-Франківської облдержадміністрації

[9:00 13.03.18]    ТОВ «СТЕК» про переключення будинків до мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

[11:50 06.03.18]    ТОВ "СТЕК" про відновлення теплопостачання

[9:50 06.03.18]    До уваги мешканців вул. І. Франка, 48!

[20:10 23.02.18]    ТОВ "СТЕК" про відновлення теплопостачанняАктуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017