Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[9:23 12.06.13]    На сайті СТЕК запрацювала Інформаційна система для споживачів

Відтепер кожен споживач «Станіславської теплоенергетичної компанії» може перевірити стан рахунку за отримані послуги та дізнатися усю необхідну інформацію у новій Інформаційній системі СТЕК, зайшовши у рубрику «Стан рахунку/показники» на сайті підприємства www.stek.if.ua.

Новостворена інформаційна система дає можливість клієнтам СТЕК не тільки переглядати інформацію про нарахування, а й бачити усю історію здійснених платежів, слідкувати за поточним станом рахунку та нарахуванням субсидій. Також тут можна дізнатися і внести останній контрольний показник лічильника гарячої води.
У майбутньому тепловики планують розширити функціональні можливості Інформаційної системи. Наразі ведеться робота з запровадження системи інтернет-розрахунків за послуги на сайті СТЕК.
«Ідея створити таку систему у нас виникла давно, ми шукали такий програмний продукт, який би задовольнив усі наші потреби, - зазначила заступник директора зі збуту теплової енергії Галина Риснюк. – Наразі ми запровадили її суто, як інформаційну, але дуже скоро плануємо зробити її інформаційно-платіжною, що забезпечить наших споживачів зручним та ефективним інструментом контролю за розрахунками та проведення оплати».Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017