Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[8:44 30.01.15]    Про пільги на тепло для учасників АТО

Повідомляємо, що Рішенням Івано-Франківської міської ради від 16.01.2015 № 1620-51 (далі – Рішення) учасникам бойових дій АТО, членам їх сімей, членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції та учасникам АТО, членам їх сімей, місце проживання яких зареєстровано в м. Івано-Франківську, с. Угорники, с. Вовчинець, с. Микитинці, с. Хриплин, с. Крихівці (далі - Івано-Франківську) надається 100-відсоткова знижка на сплату за житлово-комунальні послуги в межах норм, передбачених чинним законодавством, в тому числі на оплату за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Право на пільгу за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води надається:

1. Учасникам бойових дій АТО – особам, які мають посвідчення учасників бойових дій АТО та членам їх сімей за місцем реєстрації або за адресою фактичного місця проживання.
2. Членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції за місцем реєстрації у м. Івано-Франківську.
3. Учасникам АТО та членам їх сімей до отримання статусу учасників бойових дій АТО та членів сімей учасників бойових дій АТО.

До членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи, або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особи, які знаходяться під опікою або піклуванням.

Інформуємо, що учасникам АТО надається 100-відсоткова знижка на сплату за користування послугами з централізованого опалення та постачання гарячої води в межах норм, затверджених Постановою Кабінету міністрів України № 409 від 06.08.2014р. «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».
Відповідно до даної Постанови встановлено наступні соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги:
- з централізованого опалення - 21 кв. метр опалюваної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;
- для користування послугами з централізованого постачання гарячої води - 1,6 куб. метра на одну особу на місяць.

Для отримання пільги за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води необхідно звернутися з документами в Департамент соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 29, для внесення учасника бойових дій АТО (учасника АТО) та членів його сім’ї в Реєстр.
Далі, для отримання пільги на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води потрібно звернутися з наступними документами в абонентський відділ ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» на вул. Чорновола, 97:
1) реєстраційний номер, який попередньо отримали в Департаменті соціальної політики;
2) заяву за встановленою формою (заповнюється на місці);
3) копія паспорта;
4) копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
5) оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї;
6) пільгове посвідчення (учасника бойових дій АТО, члена сім’ї загиблого, при відсутності посвідчення – довідка про безпосередню участь особи в АТО);
7) копія свідоцтва про шлюб (при потребі);
8) копія свідоцтва про народження дітей (при потребі).
Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій.

Дні та години роботи абонентського відділу товариства:
понеділок-четвер з 800 до 1715
п’ятниця з 800 до 1600
обідня перерва з 1300 до 1400

Для отримання реєстраційного номеру в Департаменті соціальної політики виконавчого комітету міста людині також необхідно надати вищевказаний перелік документів.
Рішення про надання 100 % пільги на встановлену законодавством норму вступає в дію з 01.01.2015 року. Пільги на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води надаються з моменту Реєстрації Департаментом соціальної політики та абонентським відділом ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія».
Пільги учасникам бойових дій АТО, членам їхніх сімей надаються у розмірі 75 % з державного бюджету та 25 % з міського бюджету, а членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції у розмірі 50 % з державного та 50 % з міського бюджетів.
Пільга учасникам АТО та членам їхніх сімей надається з місцевого бюджету в розмірі 100% до отримання учасниками АТО посвідчення учасника бойових дій, але не довше 6-и місяців з дня реєстрації.
Уточнити всю необхідну інформацію та отримати консультацію фахівців можна в абонентському відділі ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» за телефонами 52-56-95, 59-45-14.
Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017