Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[14:17 10.03.15]   СТЕК поки не береться обслуговувати внутрішньобудинкові мережі

Ситуація з обслуговуванням вунутіршньобудинкових тепломереж будинків СТЕК, досі залишається невирішеною. СТЕК готовий взятися за обслуговування, якщо будуть вирішені усі юридичні нюанси з КП «ЄРЦ».

Нагадаємо, у лютому цього року СТЕК погодився обслуговувати внутрішньобудинкові тепломережі будинків, що перебувають на балансі КП «ЄРЦ». Тепловики взялися за цю справу, незважаючи на її збитковість (пропонований тариф – 6 коп. за 1 м. кв., реальна вартість – 30 коп. за 1 м. кв.), оскільки від того, в якому стані будинкові мережі, залежить якість теплопостачання споживачів СТЕК в цілому.
У компанії зазначають, що після узгодження усіх нюансів СТЕК підписав відповідний договір про обслуговування. Але представники КП «ЄРЦ» передали у «Станіславську теплоенергетичну компанію» протокол розбіжностей з новими обов’язками для СТЕК, про які раніше мова не велася. Зокрема, ЄРЦ вирішив покласти на СТЕК відповідальність за шкоду, заподіяну майну та здоров’ю споживачів у випадку аварій на внутрішньобудинкових мережах (за законом, це відповідальність балансоутримувача – КП «ЄРЦ»). Також компанії «делегували» аварійне обслуговування мереж (у вихідні та нічний час), для цього у компанії немає, ні персоналу, ні технічних можливостей. СТЕК відмовився підписувати цей документ, а ЄРЦ відмовився йти на поступки.
У СТЕК повідомляють, що, незважаючи на відсутність договору, компанія обслуговувала мережі протягом лютого, але з 1 березня припинила проводити ці роботи, доки ситуація не проясниться.
«Ми готові обслуговувати внутрішньобудинкові тепломережі, але на нормальних умовах, - пояснює ситуацію директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник. – З КП «ЄРЦ» просто неможливо домовитися, тут ніколи не знаєш, що буде завтра – вчора вони захотіли «повісити» на нас аварійне обслуговування, сьогодні говорять, що, виявляється, ми маємо проводити повірку лічильників тепла, що придумають завтра - невідомо. На рахунок лічильників, хочу наголосити, що вони на балансі ЄРЦ і повіряти їх також має ЄРЦ. Ми заклали у Інвестпрограму кошти на придбання власних приладів обліку теплової електроенергії, то ж коли ми їх купимо і встановимо, тоді і будемо проводити їх повірку».
Наразі ситуація з обслуговуванням внутрішньобудинкових тепломереж залишається невизначеною, адже колишні підрядник КП «ЄРЦ» відмовляються обслуговувати мережі за таким низьким тарифом.Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017