Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[14:36 19.06.15]   СТЕК проводить масштабні ремонті роботи на вул. Мельника

ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» проводить масштабні ремонтні роботи із заміни аварійної магістральної тепломережі на вул. Мельника. Це дозволить суттєво покращити якість теплопостачання у центральній частині м. Івано-Франківська.

Зазначимо, що кожного року під час опалювального сезону на цій тепломережі стаються значні аварії. Це призводить до тривалих перебоїв з теплопостачанням у тепловому районі вул. Сахарова, Бандери Чорновола Шевченка, Мазепи, Желехівського. Від даної мережі тепловою енергією живляться не тільки житлові будинки, а й навчальні та громадські заклади, лікарні.
Загалом планується замінити 220 метрів мережі у двохтрубному вимірі. Усі роботи виконують фахівці СТЕК, бригади працюють від восьмої ранку до восьмої вечора, шість днів на тиждень.
«Наразі 80% тепломереж о вул. Мельника у жахливому стані, - розповідають в теплокомпанії, - Аварії тут стаються так часто, що ми вирішили повністю замінити цю ділянку. Замість старих гнилих труб ми встановлюємо нові попередньоізольовані, терміном експлуатації до 25 років».
Надаємо, що магістральні тепломережі на вул. Мельника прокладалися у 2002 році під час реконструкції вулиці. На думку фахівців ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», тоді було прокладено неякісні труби, що раніше були у вжитку, саме у цьому причина великої кількості аварій. До СТЕК дані тепломережі обслуговувалися ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017