Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[14:38 19.10.15]   СТЕК закликає міських комунальників говорити людям правду та робити свою роботу

У ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» стурбовані тим, що КП «ЄРЦ» замість того, щоб виконувати свої обов’язки та ліквідовувати аварії на внутрішньобудинкових тепломережах, «футболить» людей, відправляючи їх у СТЕК.

З початку опалювального сезону у СТЕК почали масово надходити дзвінки від споживачів, які не мають теплопостачання. При детальному розгляді звернень виявляється, що у більшості випадків СТЕК подало теплоносій до будинків, а тепла у людей немає через незадовільний стан внутрішньобудинкових тепломереж, які має обслуговувати балансоутримувач.
«Люди скаржаться, що дзвонять на аварійну КП «ЄРЦ», а диспетчери «футболять» їх і відправляють у СТЕК, - зазначає директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник. – Ми вже втомилися повторювати, що ми не обслуговуємо внутрішньобудинкові мережі, це робота балансоутримувача та його підрядників, вартість цих робіт закладена у квартплату. Чому людей дезінформують і чому не виконують своїх обов’язків – нам не відомо».
Ще дві проблеми з якими зіштовхуються працівники СТЕК – це нічийні мережі, які доводиться ремонтувати за свій кошт та аварійні розподільчі мережі теплокомуненерго, якими СТЕК подає теплоносій до своїх будинків.
«Питання нічийних мереж ми піднімаємо щороку, до прикладу зараз ми маємо аварію на Чорновола, 115, ця тепломережа колись належала ЖЕО-3, ЖЕО ліквідували, але мережу на баланс не взяв ніхто, то ж і ремонтувати нікому – торік її ремонтували фахівці теплокомуненерго, цього року ми уже провели тут вимушені роботи. Ще до початку опалювального сезону ми повідомляли міську владу про аварійність цієї ділянки, але відповіді не отримали. Тепер знову маємо аварію, хто її ліквідовуватиме – не зрозуміло, – додають у СТЕК. – Щодо мереж теплокомуненерго, якими ми передаємо тепло до наших споживачів. То нині є проблема вул. Сорохтея,16 – це колишня КЕЧ-івська тепломережа, нині вона на балансі теплокомуненерго, тож теплокомуненерго має її ремонтувати, натомість головний інженер «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Михайло Кобилянський заявляє на камеру журналістам, що це наші мережі. Аналогічна ситуація на Коновальця, 207 – там аварія, яку має ліквідувати теплокомуненерго, ми їх повідомили, але коли будуть зроблені роботи невідомо».
У СТЕК сподіваються, що здоровий глузд переможе і міські комунальники замість «переведення стрілок» та зумисного підвищення соціальної напруги в суспільстві почнуть виконувати свою роботу, ту за яку їм платять люди.Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017