Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[15:51 28.10.15]   З питанням щодо гарячої води – до балансоутримувача

ТОВ «Станіславська теплоенергетична» компанія подала свій теплоносій до усіх центральних теплових пунктів для того, щоб споживачі СТЕК були з гарячою водою.

У теплокомпанії нагадують, що СТЕК подає теплоносій власними магістральними мережами до теплових пунктів, там вода нагрівається і передається уже мережами теплокомуненерго безпосередньо у будинки. Якщо у будинках проблеми з внутрішніми мережами, пориви труб – гаряча вода до споживачів не доходить, але зарадити тут може виключно балансоутримувач, який обслуговує ці мережі.
«До нас почастішали звернення щодо відсутності гарячої води від наших споживачів, хоча ми подали теплоносій до усіх наших будинків - зазначає заступник директора СТЕК Галина Риснюк. – Люди кажуть, що дзвонили до балансоутримувача – КП «ЄРЦ», але їх відправляють у СТЕК, хоча до внутрішніх мереж ми доступу не маємо».
Тепловики вирішили в якості експерименту задзвонити на кол-центр КП «ЄРЦ» і запитали щодо відсутності гарячої води для того, щоб на власні вуха почути, що ж відповідають людям комунальники. Диспетчер КП «ЄРЦ», що відповіла на дзвінок впевнено відправила їх у СТЕК.
«Усі наші спроби щось пояснити диспетчеру успіхом не увінчалися, - додають у теплокомпанії. – Ми розуміємо, чому люди настільки роздратовані – вони не отримують послугу і не можуть знайти крайніх. Балансоутримувач, що мав би адекватно реагувати на звернення споживачів просто переводить стрілки».
Нагадаємо, що торік ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» зверталася до міської влади і колишнього міського голови з пропозицією спільними зусиллями знайти шлях круглорічного забезпечення споживачів гарячою водою, але жодної відповіді на свої листи так і не отримала.Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017