Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[14:29 03.11.15]   Тепловики б’ють на сполох – будинкові тепломережі в катастрофічному стані

Фахівці СТЕК стурбовані аварійним станом внутрішньобудинкових тепломереж будинків, що знаходяться на балансі КП «ЄРЦ». На думку тепловиків, якщо балансоутримувач і надалі так халатно ставитиметься до їх обслуговування, у Івано-Франківську може настати комунальний колапс.

Працівники ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», які нещодавно розпочали встановлювати будинкові лічильники тепла зіштовхнулися з ситуацією, коли у 80% будинків елеваторні вузли в аварійному стані. Для розуміння, елеваторний вузол – це обладнання, через яке теплоносій потрапляє у внутрішньобудинкові мережі, воно знаходиться у підвалі будинку.
«Вчора ми проводили роботи на Коновальця, 101 та Бандери, 69 – розповідає заступник директора СТЕК Михайло Карабін. – В обох випадках для того, щоб встановити лічильник, ми мусили ремонтувати елеваторні вузли, обладнання просто розвалювалося в руках, аналогічна ситуація у більшості будинків до яких ми подаємо тепло. У кількох будинках через критичний стан мереж нам довелося відмовитися від встановлення лічильників, оскільки це було технічно неможливо».
У СТЕК вкотре нагадують, що вартість обслуговування внутрішньобудинкових мереж закладена у квартплату, яку люди щомісяця сплачують КП «ЄРЦ».
«Труби в підвалах тримаються на чесному слові, з кожним роком ситуація погіршується, - додають у теплокомпанії. – Сподіваємося, що нова міська влада зверне увагу на цю проблему і, на відміну від попередника, не буде займатися популізмом».Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017