Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[14:46 01.04.16]   СТЕК перекрили газ – опалювальний сезон у Івано-Франківську закінчено

Сьогодні, 1 квітня працівники «Івано-Франківськгазу» перекрили газ ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», завершивши достроково опалювальний сезон 2015-2016 рр.

Причиною вимкнення стала заборгованість за послуги розподілу природного газу розподільчими мережами «Івано-Франківськгазу» за січень 2016 року у сумі 3,4 млн. грн., що виникла не з вини СТЕК. Зазначимо, що аналогічне вимкнення за таку ж заборгованість загрожує також ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».
«З 1 січня цього року наша компанія розраховується за газ по-новому – кошти, які надходять від споживачів як плата за теплову енергію, зараховуються на спеціальний рахунок, з якого банк самостійно відповідно до затверджених НКРЕКП нормативів – відсотків від суми – перераховує їх як плату за природній газ на НАК «Нафтогаз» та ПАТ «Івано-Франківськгаз» - розповідає про проблему директор СТЕК Сергій Мельник. – У січні виникла колізія – державний регулятор не затвердив для місцевих газовиків норматив відрахувань, відповідно кошти за природній газ були перераховані банком виключно на НАК «Нафтогаз». Звідти й виникла ця заборгованість».
У СТЕК зазначають, що з лютого місяця справно сплачують за усі послуги, однак борг «тягнеться» з місяця в місяць. Тепловики сподіваються, що керівництво НКРЕКП зможе знайти вирішення цієї проблеми, адже з нею зіштовхнулися тепловики по всій країні
«Дуже сподіваємося, що державний регулятор та профільне міністерство знайдуть вихід з цієї ситуації і дадуть нам змогу розрахуватися з боргом поступово, - додає Сергій Петрович. – Адже виходить, що через це непорозуміння страждають наші споживачі – через припинення газопостачання ми змушені припинити опалювальний сезон достроково».Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017