Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[10:17 21.06.16]    Через недалекоглядність чиновників частина мешканців Івано-Франківська можуть зустріти зиму без тепла

Керівництво Івано-Франківського музичного училища ім. Січинського не дає дозволу СТЕК на проведення заміни аварійної тепломережі, що проходить через територію навчального закладу. Якщо ремонті роботи не будуть проведені вчасно, для училища та для ряду споживачів опалювальний сезон 2016-2017 не розпочнеться.

Окрім музичного училища, аварійна труба подає теплоносій до Державної телерадіокомпанії «Карпати», Центру планування сім’ї, Інституту Туризму Прикарпатського університету та житлового будинку №34 на вул. Коновальця. Усі ці установи та побутові споживачі мають шанси залишитися без тепла.
Тепловики звернулися з відповідними листами до обласного управління культури національностей та релігій Івано-франківської ОДА та до директора музичного училища ім. Січинського, однак, звернення були проігноровані.
«На нашу думку, позиція керівництва музичного училища є безвідповідальною, адже через неї, разом із їхнім навчальним закладом, без тепла можуть опинитися інші споживачі, серед яких Центр планування сім’ї, куди приходять майбутні матері, - зазначає директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник. – Сподіваємося, що здоровий глузд переможе і дане питання вирішиться найближчим часом. Наразі ми уже надіслали листи на обласне та міське управління надзвичайних ситуацій з проханням втрутитися в ситуацію».
Зазначимо, що порив тепломережі на вул. Січових Стрільців, 44Б виявлено після проведення гідравлічних випробувань тепломереж, які СТЕК провела у травні. Загалом на цій ділянці планується замінити 85 метрів трубопроводу в двохтрубному вимірі. 45 метрів уже замінено, труби прокладалися територією інших підприємств, які охоче йшли на зустріч тепловикам. Роботи застопорилися на музучилищі. На решті об’єктів, де уже завершено прокладання трубопроводу, нині СТЕК відновлює благоустрій території.Останні новини

[12:22 26.01.21]    Шановні споживачі послуги з централізованого опалення!

[11:47 15.10.20]    Шановні споживачі!

[10:24 30.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[10:27 07.04.20]    ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

[9:53 19.03.20]    УВАГА! Важливе оголошення про прийом клієнтів та документів!Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017