Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Новини

[11:57 18.10.12]    «Станіславська теплоенергетична компанія» розпочала опалювальний сезон

В області і в місті стартував опалювальний сезон. Подали тепло і споживачам теплового району котельні на Індустріальній, яку обслуговує «Станіславська теплоенергетична компанія»

Станом на сьогодні, 18 жовтня, уже з теплом дев’ять дитячих садочків, дві школи та 92 житлові будинки. Решта шкіл, лікарень та бюджетних організацій, незважаючи на повну технічну готовність до подачі тепла, з метою економії коштів, самостійно вирішили поки відстрочити початок опалювального сезону. Житлові будинки підключаються у плановому режимі.

Як зазначили у теплоенергетичній компанії, підключаючи побутових споживачів, особливо багатоквартирні будинки, тепловики зіштовхуються зі значною зношеністю мереж.

«Через пориви труб, потрапляння повітря в опалювальну систему нам доводиться по декілька разів включати і виключати не тільки цілі під’їзди, а й цілі будинки, - зазначив директор «Станіславської теплоенергетичної компанії» Анатолій Максименко. – Це суттєво сповільнює роботу, наші аварійні бригади працюють в посиленому режимі».

Крім дірявих мереж, причиною клопотів нерідко стають самі споживачі. Адже для виявлення пошкодження тепловикам потрібно заходити в квартири. Тут починаються проблеми – деякі абоненти взагалі відмовляються впускати аварійників, або, що найгірше, квартири взагалі пустують і немає жодної можливості зв’язатися з власником.

Так, наприклад, вчора, 17 жовтня, з вини безвідповідального франківчанина який мешкає на вулиці Чорновола без тепла залишився дитячий садочок №7. Споживач самовільно закрутив вентиль у себе в підвалі, перекривши таким чином теплопостачання у сусідньому дитячому садочку. На всі звернення працівників теплоенергетичної компанії та ЄРЦ з проханням пустити їх в підвал, він навідріз відмовлявся, мовляв це його приватна власність. Тільки сьогодні вранці за сприяння міської влади тепловикам вдалося зайти в приміщення і знову подати тепло у дошкільний заклад.

Незважаючи на такі випадки, фахівці «Станіславські теплоенергетичній компанії» докладають максимум зусиль для того, щоб знаходити компроміси і виконувати свою роботу – забезпечувати надійним та якісним теплопостачанням третину мешканців Івано-Франківська.Останні новини

[15:59 15.08.18]    ТОВ «СТЕК» продовжує підготовку до нового опалювального сезону

[11:42 02.07.18]    ТОВ «СТЕК» інформує про те, що з 02.07.2018 року на посаду директора ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» призначений Мельник Сергій Петрович

[14:39 14.06.18]    ТОВ "СТЕК" про намір здійснити зміну розмірів тарифів

[16:18 13.06.18]    ТОВ «СТЕК» продовжує планові ремонти зношених ділянок тепломереж

[16:36 11.06.18]    ТОВ «СТЕК» про підготовку до нового опалювального сезонуАктуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017