Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Про доступ до публічної інформації


Згідно ст. 15 п. 1 пп. 4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» :
- Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Для подання запиту на інформацію необхідно направити лист за адресою: 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34, ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія".

Запити на інформацію також приймаються:

1. В усній формі:
- По телефону +380 (0342)59-45-33

2. В письмовій формі:
- По телефону +380 (0342)59-43-43
- Електронною поштою: stek@stek.if.ua

Письмовий запит подається в довільній формі.

Запит на інформацію повинен містити:
- ім’я (назва) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
- загальний опис інформації або вид, назва, реквізити або зміст документа, щодо якого робився запит;
- підпис і дату за умови подання запиту у письмовій формі.

Відповідь на запит надається не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
У разі якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя, щодо стану навколишнього середовища, предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, які сталися або можуть трапиться і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надано не пізніше 48 годин з моменту отримання запиту. Клопотання про термінове опрацювання запиту повинно бути обгрунтованим.
У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або вимагає пошуку інформації серед значної кількості даних, підприємство може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обгрунтуванням такого продовження. Про продовження терміну запитувач ставиться до відома в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Згідно ст. 15 п. 1 пп. 8 про розміщення місць, де надаються необхідні запитуючою особою форми і бланки установи:
- Місця де надаються необхідні запитуючою особою форми і бланки установи: 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34, ТОВ "Станіставська теплоенергетична компанія"., щодня з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00, в п’ятницю до 16-00. Субота і неділя вихідні дні.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості і т.д.) особа не може подати письмовий запит, його оформить відповідальна особа з питань запитів на інформацію підприємства, обов’язково вказавши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надасть копію запиту особі яка подала запит.Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017